Burley AshwellBurley - elektrické krby ponúkajú najlepšiu kvalitu, najlepšiu cenu a najväčší výber. V mnohých modeloch sa používa ako imitácia skutočné uhlie. Imitácia dreva je ručne maľovaná a pôsobí tak veľmi presvedčivo. Všetky modely môžu byť použité aj bez toho ,aby vyhrievali. Takto využitý krb je pekným doplnkom Vášho interiéru. Mnohé modely majú termostat a všetky výrobky Burley majú 100%-nú účinnosť. Samozrejmosťou je CE certifikát.

Technické údaje

 • Prevedenie: mahagónové
 • Šírka: 54 cm
 • Výška: 61 cm
 • Hĺbka: 17 cm
 • Výkon: 2.0 kW
 • Účinnosť: 100 %

  Ďaľšie informácie

  Burley tradičné vložky ponúkajú flexibilitu v plánovaní vašej miestnosti ako budete chcieť. Môžete ich položiť samostantne, alebo ich dať do otvoru vo vašom krbe. V každom prípade dá vašej miestnosti svoje čaro.

  OHEŇ, KTORÝ NESPÁLI.

  Nie len pohoda pri rodinnom krbe, ale taktiež elegantný prvok reprezentačného interiéru, to sú charakteristické rysy moderných krbov a krbových vložiek od firmy Burley z Veľkej Británie a firmy Dimplex z Nemecka, ktoré pre Vás dováža a distribuuje firma BIG POWER MÜLLER. Je pre Vás pripravená široká ponuka najrôznejších prevedení elektrických krbových vložiek s možnosťou teplovzdušného vykurovania, či len dekorácia plápolajúcich drevených polien alebo horiaceho uhlia. Pre výrobky je príznačné, že sú spracované s vynikajúcou kvalitou a s ručne prevedenými ozdobnými prvkami. Každého prekvapí s akou vernosťou je vytvorená ilúzia skutočného ohňa, ktorý však neprodukuje žiadne splodiny, a preto nepotrebuje žiaden komín. Postačuje len zásuvka na 230 V, a to je všetko k tomu, aby bol funkčný plamenný efekt, ale i k tomu, aby, pokiaľ si budeme chcieť prikúriť, nám krb dodával príjemné teplo bez nebezpečia, že podpálime koberec alebo parkety. Zatiaľ, čo u klasických alebo plynových krbov odchádza značná časť tepla komínom, u elektrického zostavá plných 100 % tepla v miestnosti, kde je krb inštalovaný. Preto sa vykurovanie využíva predovšetkým v období, kedy nie je vykurovacia sezóna a býva niekedy (jar, jeseň) v miestnosti chladno. Krby sú vybavené teplovzdušným ventilátorom s výkonom 1 – 2kW, niektoré modely majú zabudovaný i termostat.

  Nová rada s označením SENSA – SWITCH (S) má:
  - ľahké ovládanie s ukrytými spínačmi na hornej strane panela
  - diaľkový dotykový panel, ktorý je možné uložiť na ľubovoľné miesto v miestnosti, napríklad z dosahu detí
  - diaľkové ovládanie
  - širokopásmový ventilátor pre príjemné šírenie tepla, či chladu

  Nemalou prednosťou týchto krbov je ich malá hmotnosť, ktorá sa pohybuje od 5 do 50 kg. Nie sú preto problémy s ich umiestnením v interiéri a na rozdiel od klasických krbov nezaťažujú konštrukciu stavby. Preto je možné ich ľubovolné premiestňovanie podľa zmien interiéru. U všetkých modelov je možné vykurovanie podľa potreby vypnúť, pričom dokonalá ilúzia plameňov zostavá nezmenená. Ak hovoríme o plameni, u nás nemusí byť len červený, či červenožltý, ale i zelený, modrý, biely, ružový či tyrkysový. Ďalšou zaujímavou vlastnosťou je ionizácia vzduchu – záporné ióny zvyšujú kvalitu vzduchu - zabudovaným výkonným ionizátorom! V lete je možné využiť funkciu chladiaceho ventilátoru! Jednoznačne bezkonkurenčné sú cenové relácie v porovnaní s klasickými alebo plynovými krbmi alebo krbovými vložkami.